מיתוג בתחום הקידום אתרים

מיתוג לרות מועלם מקדמת אתרים

 

רות עוזרת לבעלי עסקים ולחנויות אינטרנטיות להביא יותר לידים ומכירות באמצעות גוגל​ והיה חשוב לי להדגיש את זה בלוגו ובכל המיתוג.

הרעיון הראשון שעלה לי לראש היה להשתמש בצבעים של גוגל על אף שרצוי להשתמש בכמה שפחות צבעים בלוגו על מנת שהלוגו יהיה זכיר, אך במקרה כאן של הלוגו יש הצדקה ליותר משני צבעים.

בעיצוב של הלוגו היה חשוב לי להדגיש את כל הנושא של הקידום שמטרתו העיקרית להקפיץ את האתרים למקומות גבוהים בחיפוש בגוגל ולכן השתמשתי בחללית כשבמקום האש מאחור יש את הסימון של המיקום שממחיש להגיע ליעד במקומות הראשונים בגוגל.

 

הלוגו קיבל תגובות מאוד טובות שהוא מקורי, יצירתי, צעיר, חדשני ומשדר במבט ראשון את התחום של קידום עסקים.

 

הלוגו מותמע על כל פרטי המיתוג הנוספים שאתם רואים כאן ובהמשך על כל מוצר פרסומי נוסף. 

פרטי מיתוג רלוונטים למקדמי אתרים:

עיצוב לוגו

כרטיסי ביקור

נייר מכתבים וטפסים שונים כגון: הצעת מחיר

חתימה דיגיטלית

דף הפייסבוק

פולדר 

עיצוב אייקונים

עיצוב אתר

עיצוב ברושור באותה שפה מיתוגית

 

מה זה ברושור?

ברושור הוא למעשה חוברת קטנה של 4 עמודים או יותר עם מידע מפורט אודות החברה / העסק / הארגון / השירות / המוצר. המטרה לתת מידע רחב יותר ולהדגיש את ייחודיות והתועלות של העסק ובמה הוא שונה ממתחריו.

בשונה מפלייר העיצוב של הברושור יותר מושקע מכיל יותר אינפורמציה כולל תמונות שמסייעות להכיר את העסק לעומק ולהתרשם ממנו הרבה לפני שצורכים את שירותיו. הברושור הוא מעין מצגת שמציגה אותנו ללקוח האידיאלי שלנו ומדגישה את המקצועיות שלנו ובהרבה פעמים עוזרת ללקוח להחליט אם לצרוך את שירותינו.

מתי נשתמש בברושור?

בפגישות מול הלקוח האידיאלי שלנו, הרבה פעמים לאחר הפגישה הלקוח ירצה לחשוב לפני שהוא צורך את השירות שלנו, הברושור יסייע לעסק להחליט ובמידה והברושור כתוב נכון ומעוצב בצורה טובה לפי השפה המיתוגית של העסק , קרוב לוודאי שהלקוח יחליט לצרוך את השירותים אם הם כמובן מתאימים עבורו.

בניגוד לפלייר שלרוב נזרק לפח, הברושור יוצר רושם של עסק רציני ומקצועי שמשקיע ולכן הלקוח ברוב המקרים ישמור ויעיין בו שוב בזמנו הפנוי.

ניתן להדפיס את הברושור או לשלוח אותו דרך המייל.

להמשך המאמר לחץ כאן

עיצוב אייקונים לשירותי העסק

עיצוב דף הפייסבוק העסקי של רות

רוצים לבלוט? להדגיש את הערכים שלכם בשפה גרפית יחודית לכם?
צלצלו לשיחת ייעוץ: 054-7703810
או השאירו הודעה במייל ואחזור אליכם בהקדם

לשיחת ייעוץ ללא עלות צלצלו 054-7703810