אודות: ריקי כהן זליג | מעצבת גרפית

נעים להכיר,

שמי ריקי כהן זליג, אני מעצבת גרפית כ-20 שנה, בוגרת האקדמיה לאמנות ועיצוב בצלאל בירושלים. בעלת סטודיו לעיצוב גרפי שנותן שירותי מיתוג, עיצוב גרפי לדפוס ולדיגיטל ובניית אתרים למגוון בעלי עסקים בכל הארץ.

 

אנו חיים בעולם תחרותי, רווי במסרים עם המון "רעש פרסומי", כך שכל עסק קטן / ביינוני / גדול זקוקים שתהיה להם נראות טובה ובידול שיבדל אותם מהמתחרים ושתהיה להם נוכחות חזקה ובולטת בכל ערוצי השיווק וע"י כך יהיו מזוהים עם הסביבה ביתר קלות.

 

בזכות מיתוג נכון ומדויק עסקים יכולים לבדל את עצמם ולמצב את העסק שלהם גבוה, בעזרת המיתוג עסקים משדרים מקצועיות ואמון בקרב קהל היעד שלהם. בין היתר דרך המיתוג וכל השפה הגרפית מעבירים מסרים וערכים חשובים שרוצים להדגיש ובצורה זאת הרבה יותר קל למשוך את הקהל יעד הנכון.

מיתגתי עשרות עסקים קטנים ובינוניים וכשאני רואה אותם ברשתות החברתיות בולטים עם נוכחות חזקה, מפרסמים את עצמם זה גורם לי אושר רב, אני דואגת להיות איתם בקשר, עוקבת אחריהם ורואה את הצמיחה והגדילה שלהם בין היתר בזכות המיתוג והתדמית שנוצרת להם שהופכת אותם למותג בעיני הסביבה.

 

חשוב לי מאוד לעזור לכמה שיותר בעלי עסקים לבלוט בכל ערוצי השיווק והפרסום שיראו מקצועיים, עם תדמית וזהות עסקית ברורה ובסופו של דבר יתפסו כמותג בקרב הלקוחות שלהם.

אשמח לעזור גם לעסק שלכם,

ריקי כהן זליג

בטופס למטה ניתן להשאיר פרטים ולהתייעץ איתי :)

ריקי כהן זליג מעצבת גרפית

למה דווקא אני?

חשיבה רעיונית ומקוריות

מאחורי כל עיצוב שלי יש חשיבה מרובה עם  דגש על רעיון  שילווה את התוכן ויעביר את המסר בצורה יצירתית, ברורה ומעניינת, לעיתים הרעיון מוצלח מאוד ולעיתים כאשר הלקוח מבקש לעצב בצורה פחות מתוחכמת חשוב לי גם לשמוע את דעתו מכוון שבכל זאת הוא צריך לאהוב את העיצוב שמיועד לו גם אם לי זה נראה פחות מתאים. 

יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסה

מאחורי כל עיצוב שאני מעצבת יש חשיבה, רעיון קונספט, ויצירתיות, מה חשוב להדגיש ולהבליט בעיצוב, איך כדאי למשוך את הצופה ולמקד אותו במה שחשוב לנו, מה עיקר מה תפל. עיצוב גרפי זאת למעשה דרך להעביר מסרים ואינפורמציה בצורה ויזואלית שתהיה יותר קלה ומובנת לצופה ותלווה את התוכן בצורה יותר קלילה ומהירה.

לעיתים צריך לחשוב מחוץ לקופסה על מנת לתת את הפתרון המקסימלי מבחינה עיצובית להעברת המסר.

וותק מעל 20 שנה

לפני שהפכתי להיות עצמאית, הייתי שכירה במשרד פרסום, סטודיו ובתי דפוס. הניסיון הרב שצברתי כמעצבת לגופים וארגונים גדולים כגון:  משרדי ממשלה, עיריית ירושלים,  סינמטק וגם לעסקים קטנים ויינוניים סייעו לי רבות כעצמאית וכיום יש לי את הידע והניסיון לעצב גם לחברות והארגונים גדולים וגם לעסקים קטנים בינוניים.

תודעת שירות גבוהה

וקשר מתמיד עם לקוחות

שירות הוא אבן היסוד שלי, חשוב לי לתת ללקוחות שלי את השירות הטוב ביותר. לפני כל עבודה שאני מעצבת אני מדברת עם הלקוח בטלפון וקשובה לצרכיו. בנוסף אני עושה תיאום ציפיות עם הלקוח על מנת שהעיצוב יהיה נכון ולשביעות רצונו. כמו כן, אני גם מקפידה להיות בקשר עם הלקוחות שלי, עם חלקם אני חברה בפייסבוק ורואה איך הם משווקים את העסק שלהם ולעיתים אני נותנת להם רעיונות לשיווק.

עמידה בלוח זמנים

הרבה פעמים יש עבודות עם דחיפות גבוהה שנדרש ממני לעבוד בלו"ז צפוף ועם כל שנות הניסיון שצברתי בין היתר למדתי לעבוד בצורה נכונה ויעילה על מנת שאוכל לספק את העבודה ברמה גבוהה מקצועית ולעמוד בלוח זמנים שנדרש ממני.

שת"פ עם שירותי מקצוע משלימים

אני מקפידה לעבוד עם בעלי מקצוע איכותיים ומקצועיים שמשלימים את השירות שלי, כגון: אנשי תוכן, קופירייטרים, בתי דפוס. הקשרים הטובים שיצרתי איתם יכולים להועיל ולסייע ללקוח ברמת השירות שהוא יקבל ובמחירים הוגנים.

לומדת ומתחדשת כל הזמן

חשוב לי להקפיד וללמוד כל הזמן מכוון שאנו חיים בעולם מאוד דינמי וכדאי להישאר עדכניים כל הזמן חשוב לי מאוד לעשות קורסים והשתלמויות על מנת לתת מענה מקצועי ללקוחות שלי. קורסים אחרונים שעשיתי, קורס שיווק, קידום אתרים ועיצוב לדיגיטל.

דייקנית ויסודית

עד לפרטים הקטנים

עיצוב נכון עם חשיבה נכונה מבחינה עיצובית יעביר את המסר והאינפורמציה בצורה הרבה יותר מהירה וברורה לצופה. חשוב לי מאוד לדייק ולתת לזה ביטוי גם אם צריך להיכנס לפרטים הקטנים מה שמצריך ממני לעצב בצורה קפדנית.

קשובה לצרכי הלקוח

לפני כל עבודה שאני מעצבת בין אם העבודה גדולה או קטנה, חשוב לי לפני הכל להקשיב לצרכי הלקוח, אני תמיד עושה תיאום ציפיות ותשאול נכון על מנת לדייק את העיצוב שיהיה גם מקצועי וגם לשביעות רצונו של הלקוח ובסופו של דבר יעביר את המסר ברור נכון. 

להתייעצות וקבלת הצעת מחיר

התקשרו: 054-7703810

או השאירו מייל ואחזור אליכם.

אשמח לעמוד לשירותכם :)

ריקי כהן זליג | מעצבת גרפית

Riki new logo 2020.png