​ .
top of page

אודות: ריקי כהן זליג | מעצבת גרפית

נעים להכיר,

שמי ריקי כהן זליג, אני מעצבת גרפית מזה 20 שנה, בוגרת האקדמיה לאמנות ועיצוב בצלאל בירושלים. בעלת סטודיו לעיצוב גרפי המתמחה במיתוג לעסקים ויצירת שפה גרפית באונליין ובאופליין.

אנו חיים בעולם תחרותי, רווי במסרים עם המון "רעש פרסומי", כך שכל עסק בין אם הוא קטן או גדול חשוב שתהיה לו נראות נכונה שתבדל אותו מהמתחרים על מנת לבלוט בערוצי השיווק השונים ובכדי להיות מזוהה עם הסביבה.

 

בעזרת מיתוג נכון ומדויק עסקים יכולים לבדל את עצמם ולמצב את העסק שלהם גבוה יותר, המיתוג יוצר שפה גרפית (שפה מיתוגית) עקבית ואמינות בקרב קהל היעד.

 

דרך המיתוג והתוכן נעביר לצופה מסרים וערכים חשובים וככל שנהיה יותר עקביים בשפה הגרפית ובתוכן שלנו, כך נצליח למשוך את הלקוחות המדויקים לנו.

כמעצבת עצמאית מיתגתי עשרות עסקים וכשאני רואה את הנוכחות שלהם ברשתות החברתיות, עקביים בשפה הגרפית שלהם, מכניסים את הלוגו ומשתמשים בצבעים שמייצגים את המיתוג שלהם זה יוצר עקביות ובולטות שמושכת יותר תגובות ויותר לקוחות לעסק.

הצמיחה והגדילה שלהם גורמת לי אושר רב, לאט לאט נוצרת להם תדמית שהופכת אותם למותג בעיני הסביבה.

 

אשמח לעזור גם לעסק שלכם,

ריקי כהן זליג - מעצבת גרפית

ריקי כהן זליג מעצבת גרפית

למה דווקא אני?

חשיבה רעיונית ומקוריות

מאחורי כל עיצוב שלי יש חשיבה מרובה עם  דגש על רעיון  שילווה את התוכן ויעביר את המסר בצורה יצירתית, ברורה ומעניינת, לעיתים הרעיון מוצלח מאוד ולעיתים כאשר הלקוח מבקש לעצב בצורה פחות מתוחכמת חשוב לי גם לשמוע את דעתו מכוון שבכל זאת הוא צריך לאהוב את העיצוב שמיועד לו גם אם לי זה נראה פחות מתאים. 

יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסה

מאחורי כל עיצוב שאני מעצבת יש חשיבה, רעיון קונספט, ויצירתיות, מה חשוב להדגיש ולהבליט בעיצוב, איך כדאי למשוך את הצופה ולמקד אותו במה שחשוב לנו, מה עיקר מה תפל. עיצוב גרפי זאת למעשה דרך להעביר מסרים ואינפורמציה בצורה ויזואלית שתהיה יותר קלה ומובנת לצופה ותלווה את התוכן בצורה יותר קלילה ומהירה.

לעיתים צריך לחשוב מחוץ לקופסה על מנת לתת את הפתרון המקסימלי מבחינה עיצובית להעברת המסר.

אייקון להמחיש ניסיון רב

וותק מעל 20 שנה

לפני שהפכתי להיות עצמאית, הייתי שכירה במשרד פרסום, סטודיו ובתי דפוס. הניסיון הרב שצברתי כמעצבת לגופים וארגונים גדולים כגון:  משרדי ממשלה, עיריית ירושלים,  סינמטק וגם לעסקים קטנים ויינוניים סייעו לי רבות כעצמאית וכיום יש לי את הידע והניסיון לעצב גם לחברות והארגונים גדולים וגם לעסקים קטנים בינוניים.

תודעת שירות גבוהה

וקשר מתמיד עם לקוחות

שירות הוא אבן היסוד שלי, חשוב לי לתת ללקוחות שלי את השירות הטוב ביותר. לפני כל עבודה שאני מעצבת אני מדברת עם הלקוח בטלפון וקשובה לצרכיו. בנוסף אני עושה תיאום ציפיות עם הלקוח על מנת שהעיצוב יהיה נכון ולשביעות רצונו. כמו כן, אני גם מקפידה להיות בקשר עם הלקוחות שלי, עם חלקם אני חברה בפייסבוק ורואה איך הם משווקים את העסק שלהם ולעיתים אני נותנת להם רעיונות לשיווק.

עמידה בלוח זמנים

הרבה פעמים יש עבודות עם דחיפות גבוהה שנדרש ממני לעבוד בלו"ז צפוף ועם כל שנות הניסיון שצברתי בין היתר למדתי לעבוד בצורה נכונה ויעילה על מנת שאוכל לספק את העבודה ברמה גבוהה מקצועית ולעמוד בלוח זמנים שנדרש ממני.

שת"פ עם שירותי מקצוע משלימים

אני מקפידה לעבוד עם בעלי מקצוע איכותיים ומקצועיים שמשלימים את השירות שלי, כגון: אנשי תוכן, קופירייטרים, בתי דפוס. הקשרים הטובים שיצרתי איתם יכולים להועיל ולסייע ללקוח ברמת השירות שהוא יקבל ובמחירים הוגנים.

אייקון שממחיש לימודים והשכלה

לימודים והשכלה

אני בוגרת בצלאל וכל הזמן חשוב לי ללמוד ולהשתלם כדי להישאר עדכנית וכדי שאוכל לתת מענה מקצועי ללקוחות שלי.

השתלמתי בקורס בנושא שיווק, דפי נחיתה, בניית אתרים, עיצוב לדיגיטל, חווית משתמש וקידום אתרים.

אייקון שממחיש דייקנות

דייקנית ויסודית

עד לפרטים הקטנים

עיצוב נכון עם חשיבה נכונה מבחינה עיצובית יעביר את המסר והאינפורמציה בצורה הרבה יותר מהירה וברורה לצופה. חשוב לי מאוד לדייק ולתת לזה ביטוי גם אם צריך להיכנס לפרטים הקטנים מה שמצריך ממני לעצב בצורה קפדנית.

אייקון שממחיש הקשבה

קשובה לצרכי הלקוח

לפני כל עבודה שאני מעצבת בין אם העבודה גדולה או קטנה, חשוב לי לפני הכל להקשיב לצרכי הלקוח, אני תמיד עושה תיאום ציפיות ותשאול נכון על מנת לדייק את העיצוב שיהיה גם מקצועי וגם לשביעות רצונו של הלקוח ובסופו של דבר יעביר את המסר ברור נכון. 

bottom of page